Czwartek, 28 marzec 2024liniarozmiar czcionki AAA kontrast: normalnywysoki kontrast

KONSULTACJE SPOŁECZNE - ogłoszenie o rozpoczęciu w terminie 06.10.2021 - 13.10.2021

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „MIĘDZY LUDŹMI I JEZIORAMI” informuje,
że z inicjatywy Zarządu LGD  dnia 6 października 2021 r. rozpoczyna się proces konsultacji społecznych dotyczący:

- projektu zmian „Lokalnej Strategii Rozwoju LGD „MIĘDZY LUDŹMI I JEZIORAMI”,

Proces konsultacji będzie trwał do 13 października 2021 r. do godziny 13:00.

Aby zgłosić wnioski, uwagi czy postulaty prosimy pobrać i wypełnić kartę uwag, która zamieszczona jest poniżej a następnie przesłać ją na adres e-mailowy leader@ludzieijeziora.pl lub pocztą na adres Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „MIĘDZY LUDŹMI I JEZIORAMI” 62-530 Kazimierz Biskupi, ul. Plac wolności 2,
bądź złożyć osobiście. Przed przybyciem do biura prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny  tel. 63 240 26 03.

Istnieje również możliwość skorzystania  z punktu informacyjno-konsultacyjnego, który mieści się w biurze LGD przy ulicy Plac Wolności 2 w Kazimierzu Biskupim. W punkcie tym można będzie zapoznać się z projektem aktualizacji LSR oraz uzyskać wszelkie informacje oraz wyjaśnienia na temat zmian wprowadzonych w LSR oraz zgłosić swoje wnioski, uwagi czy postulaty dotyczące konsultowanego dokumentu. Przed przybyciem do biura prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny  tel. 63 240 26 03.

Serdecznie zapraszamy wszystkich do zaprezentowania swoich opinii na temat aktualizacji Lokalnej Strategii Rozwoju LGD MIĘDZY LUDŹMI I JEZIORAMI.

Uwagi, które nie wpłyną do siedziby LGD w określonym terminie, bądź nie zostaną przedstawione na karcie uwag, nie będą uwzględniane.

ZAŁĄCZNIKI: