Piątek, 21 czerwiec 2024liniarozmiar czcionki AAA kontrast: normalnywysoki kontrast
Facebook - Urząd Miasta i Gminy w Ślesinie
ZBY_1604ppp
Oglądasz: Aktualności|  Urząd Miasta Ślesin
Projekty Unijne
Termomodernizacja Urzędu Miasta i Gminy w Ślesinie
Szanowni Państwo,
 
Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 dobiegł końca. Pragnę podziękować wszystkim, którzy wzięli udział w badaniu i wypełnili swój ustawowy obowiązek spisowy.
Słowa podziękowania kieruję również do rachmistrzów spisowych, pracowników Urzędu Miasta i Gminy w Ślesinie oddelegowanych do prac w Gminnym Biurze Spisowym oraz pracowników statystyki publicznej,  którzy organizowali i koordynowali całość prac spisowych.
Realizacja spisu wymagała dużego wysiłku. Bardzo ważnym elementem spisu była jego popularyzacja w ramach której prowadzone były działania informacyjne, edukacyjne
i promocyjne, zachęcające do udziału w spisie powszechnym oraz prezentujące korzyści dla gospodarki narodowej i społeczeństwa. Dlatego dziękuję społeczności lokalnej, sołtysom, dyrektorom podległych jednostek oraz Zakładowi Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o. za zaangażowanie i owocną współpracę.
Pierwsze wyniki Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021 zostaną opublikowane w styczniu 2022 r. na stronie internetowej Głównego Urzędu Statystycznego.
 
 
                                                                    Gminny Komisarz Spisowy
                                                                       /-/ Mariusz ZaborowskiUrząd Miasta i Gminy w Ślesinie, ul. Kleczewska 15, 62-561 Ślesin, pow. Koniński, woj. wielkopolskie, tel.: 63 2704011, fax: 63 2704198, email: sekretariat@slesin.pl, http://www.slesin.pl