Piątek, 29 marzec 2024liniarozmiar czcionki AAA kontrast: normalnywysoki kontrast
Szanowni Państwo,

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 dobiegł końca. Pragnę podziękować wszystkim, którzy wzięli udział w badaniu i wypełnili swój ustawowy obowiązek spisowy.
Słowa podziękowania kieruję również do rachmistrzów spisowych, pracowników Urzędu Miasta i Gminy w Ślesinie oddelegowanych do prac w Gminnym Biurze Spisowym oraz pracowników statystyki publicznej,  którzy organizowali i koordynowali całość prac spisowych.
Realizacja spisu wymagała dużego wysiłku. Bardzo ważnym elementem spisu była jego popularyzacja w ramach której prowadzone były działania informacyjne, edukacyjne
i promocyjne, zachęcające do udziału w spisie powszechnym oraz prezentujące korzyści dla gospodarki narodowej i społeczeństwa. Dlatego dziękuję społeczności lokalnej, sołtysom, dyrektorom podległych jednostek oraz Zakładowi Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o. za zaangażowanie i owocną współpracę.
Pierwsze wyniki Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021 zostaną opublikowane w styczniu 2022 r. na stronie internetowej Głównego Urzędu Statystycznego.

Gminny Komisarz Spisowy
                                                                       /-/ Mariusz Zaborowski